iletisim_formu Banner

14 Şubat Önerileri

14 Şubat Önerileri

Bilindiği gibi pırlanta her kadının sahip olmak istediği ve üzerinde taşımak istediği bir parçadır. Parça olarak değerli ve aksesuar olarak çok kullanışlı olan modeller şimdiler de karşımıza 14 Şubat Önerileri olarak bizlere hazırlandı. Bu öneriler arasında yer alan birbirinden harika ve göz kamaştırıcı çeşitler bulunmaktadır. Sevdiğiniz kadının ne sevdiğini ve nasıl parçalardan hoşlandığını biliyorsanız işiniz […]

03 Mart 2016 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Bilindiği gibi pırlanta her kadının sahip olmak istediği ve üzerinde taşımak istediği bir parçadır. Parça olarak değerli ve aksesuar olarak çok kullanışlı olan modeller şimdiler de karşımıza 14 Şubat Önerileri olarak bizlere hazırlandı. Bu öneriler arasında yer alan birbirinden harika ve göz kamaştırıcı çeşitler bulunmaktadır. Sevdiğiniz kadının ne sevdiğini ve nasıl parçalardan hoşlandığını biliyorsanız işiniz kolay demektir. Tercih yapmakta zorlanmayacağınız ve aradığım bir parça diyebileceğiniz estetiğe ve şıklığa sahip ürünlerdir.


Bazen bir yüzük, bazen bir küpe, bazen bir kolye ve bazen de bir bileklik olarak karşımıza çıkabileceği gibi takım olarak da tercih edebileceğiniz ürünler mevcuttur. Koleksiyonda başarılı parçaları bizlerle buluşturan zen pırlanta ile nice 14 Şubat günleri diyebiliriz. Erkeklerin beğenerek seçtikleri ve kadınların duygulanarak kabul edipte taktığı bu eşsiz parçalar tek olarak tasarlanmaktadır.

Bizlere sunulan 14 Şubat Önerileri daha önce karşılaşmadığımız bu güne özel olan parçalardan oluşur. İster renkli taşlardan oluşan yani zümrüt ve yakut taşların eşlik ettiği kolye, küpe ve bilekliklere sahip olabilir veya sade ve şık olsun isterseniz tamamen pırlantanın hâkim olduğu sıralı dizilmiş zarif parçaları tercih edebilirsiniz.

 


Beğendiğiniz her parça kendi arasında farklı çeşitlerde üretilmiş ve yeni tasarımlarını sergilemiştir. Küpe seçimlerinizde arkası vidalı veya halka olan şekiller bir de yanında sallantılı olan pırlanta işlemeleri görmenizde fazda var. Kolye yerine daha ağır bir parçaya sahip olmak isterseniz özel tasarlanmış gerdanlık modelleri de bu sene çok moda olacağa benziyor. Sevdiğiniz kadın için alabileceğiniz pırlanta seçimleri arasında 14 Şubat Önerileri birde üçlü tam tur yüzük modelleri ile bizleri karşılamakta. *http://www.zenpirlanta.com internet satışı ile sertifikalı olarak satın alabileceğiniz her üründe kredi kartına özel 4 taksit ödeme imkânlarından faydalanabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum