iletisim_formu Banner

Arapça Kursu – 3Bilgi Eğitim Kurumları

Arapça Kursu – 3Bilgi Eğitim Kurumları

Türkiye’de var olan genç nüfusun büyük bir kısmının yabancı dil eğitime karşı istekli olduğunu biliyoruz. Bireyler kariyer hedeflerini düşünerek yabancı dil eğitimine oldukça sıcak bakıyorlar. Ancak bu istekliliğin bir eyleme dönüştüğünü yeterince göremiyoruz. Bu durum ülkemizde verilen yabancı dil eğitiminin sorgulanmasına neden oluyor. Yabancı dil eğitimi belli bir süreç ve disiplinli bir çalışma gerektiren önemli […]

03 Mart 2016 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Türkiye’de var olan genç nüfusun büyük bir kısmının yabancı dil eğitime karşı istekli olduğunu biliyoruz. Bireyler kariyer hedeflerini düşünerek yabancı dil eğitimine oldukça sıcak bakıyorlar. Ancak bu istekliliğin bir eyleme dönüştüğünü yeterince göremiyoruz. Bu durum ülkemizde verilen yabancı dil eğitiminin sorgulanmasına neden oluyor.

Yabancı dil eğitimi belli bir süreç ve disiplinli bir çalışma gerektiren önemli bir alan. Akademik hedeflerini gerçekleştirmek, ticari seçeneklerini arttırmak, farklı kültürleri deneyimlemek isteyen bireylerin dil eğitimi almamaları oldukça şaşırtıcı bir durum. Bireylerin dil eğitimini farklı bir tarihe ertelediklerine sık bir şekilde şahit olabiliyoruz. Bu durum belirli endişe ve kaygılardan dolayı tekrarlanıyor olabilir. Ülke olarak eğitim sistemimizde yaşanan aksaklıklar düşünüldüğünde yabancı dil eğitiminin bireye bir katkısı olup olmayacağı konusunda belirli şüphelerin var olduğunu söyleyebiliriz. 3bilgi Eğitim Kurumları tüm bu kaygı ve endişelerinizi anlayarak sizlere gerekli çözümü sağlıyor.

3bilgi Eğitim Kurumları, yabancı dil eğitimi alanında sektörün önde gelen isimleri arasında yer alıyor. Profesyonel bir yabancı dil eğitimi almak istiyorsanız tercihleriniz arasında yer alabilecek olan kurumumuz, uyguladıkları yeni eğitim yöntemleri ile çoğunlukla başarılı sonuçlar alıyor. 3bilgi Eğitim Kurumları, Arapça dili eğitiminde başarılı ve deneyimli bir eğitim kadrosuna sahip. Arapça kursu almak isteyen bireyler için doğru adres olabilecek 3bilgi Arapça Kursu, belirli seviyelerden oluşuyor. Şu an için iki seviyede eğitim veren kurumumuz başlangıç-1 ve başlangıç-2 olarak bireyleri belli bir sınıflandırmaya tabi tutmuş durumda. Kayıt sonra sizlere bir seviye tespit uygulayan eğitim kadromuz, bu işlemin ardından hangi basamaktan başlayacağını belirliyor. 3bilgi Eğitim Kurumları’nın sizlere sunacağı ayrıcalıklar şu şekilde:

  • Türkiye’nin en iyi Arapça dil eğitimi kadrosundan eğitim alma ayrıcalığı
  • 2 farklı şekilde ödeme kolaylığı. (kredi kartı ya da elden taksit)
  • Maksimum 15 kişilik sınıflarda gerçekleşen kaliteli eğitim
  • Öğrenim gördüğünüz öğretmenden memnun kalmadığınız takdirde öğretmen değiştirebilme ayrıcalığı
  • Herhangi bir 3bilgi Eğitim Kurumları eğitim programına katılmanız takdirde %15 hediye çeki
  • Piyasa koşulları göz önüne alındığında oldukça ekonomik fiyat avantajları3bilgi Eğitim Kurumları tarafından sizlere sunulacak olan Arapça dili eğitimi, kariyer basamaklarını birer birer çıkmanızda sizlere destek olabilir. İlahiyat eğitimi ya da Doğu dilleri ile ilişkili herhangi bir bölümde eğitim alıyorsanız Arapça dilinin sizlere önemli bir etkisi olacaktır. Aynı zamanda Uluslararası İlişkiler ve Kamu Yönetimi tarzında lisans eğitimi alan bireyler için Arapça dilinin büyük bir ehemmiyet arz ettiğini söyleyebiliriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum