iletisim_formu Banner

Beklenen Ürün Yakında Piyasada

Beklenen Ürün Yakında Piyasada

  Her zaman kaliteye ve erişilebilirliği en iyi imzayı atmayı başaran dünya telefon devi apple yaptığı ve geliştirdiği tün model ürünleri ile ses getirmeyi başarmış bir firmadır. Amacımız müşteri potansiyelimiz yukarılara taşıyarak teknolojiyi daha çok kişinin kullanmasını sağlamaktır. Geldiğimiz teknolojik gelişmelere bakıldığında şimdiye kadar geç kalınmış bir adım diyebiliriz. Ama ihtiyaçların varlığının farkında olan apple […]

11 Şubat 2015 Çarşamba - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

 

Her zaman kaliteye ve erişilebilirliği en iyi imzayı atmayı başaran dünya telefon devi apple yaptığı ve geliştirdiği tün model ürünleri ile ses getirmeyi başarmış bir firmadır. Amacımız müşteri potansiyelimiz yukarılara taşıyarak teknolojiyi daha çok kişinin kullanmasını sağlamaktır. Geldiğimiz teknolojik gelişmelere bakıldığında şimdiye kadar geç kalınmış bir adım diyebiliriz. Ama ihtiyaçların varlığının farkında olan apple yeni tasarladığı iwatch kol saati ile bildiğiniz her şeye yeni bir boyut ve anlam katacaktır.

Bir saatten beklentilerinizin çok üstünde ileri teknoloji özelliklere sahip iwatch ile tam bir uyum yakalayacaksınız. Üzerinizde taşımanız için tasarlanmış ve geliştirilmiş bir ürüne yakın zamanda sahip olmanın heyecanı teknoloji severlerin sabrını zorlamaktadır. Adı önce iwatch olan ve sonradan apple watch olarak değiştirilen ürün yetkililer tarafından 2015 yılının ilk yarısında sevenleriyle buluşturulacağı yönündeki açıklamalara sayılı günler kala herkes merakla beklemektedir. Tasarlanan applewatch modelleri üç farklı koleksiyon şeklinde hazırlanarak sizlere sunulacaktır. Tarzını ve stilini en iyi şekilde yansıtacak olanı sen seç.6 farklı kayış seçeneği ve iki farklı ekran ölçülerine sahip modeller başta sağlık yönünde çok işinize yaracağından hiç şüpheniz olmasın.

Kalp atışınızı, koşu yaptığınızda yaktığınız kaloriyi ve attığınız adımları sayması gibi özellikleri insanlara cazip gelen özellikleri arasında yer almaktadır. Apple saat kullanmak için tek yapmanız gereken apple bir cep telefonuna sahip olmanız gerektiğini de sakın unutmayın. Türkiye fiyatı açıklanmasa da dünya genelinde 349 dolardan satışa sunulacağı herkes tarafından tahmin bilinmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum