iletisim_formu Banner

BIOTIN İLE GÜZELLİK DENGESİ

BIOTIN İLE GÜZELLİK DENGESİ

B kompleksi vitamininin suda çözünen haline Biotin denilmektedir. Tırnaklar ve saçlardaki olumlu etkileri ile kozmetik alanında çok fazla kullanılmaktadır. Saçınızın kalitesini artıran bu vitamin özellikle saçın uzamasında ve çapında gözle görülür iyileşmeler ortaya çıkarır. Biotin eksikliğinde saç kayıpları görülmekte ve tırnaklarda oluşan beyazlıklar ve yumuşama da bu olumsuz etkiler arasında sayılabilmektedir. Ayrıca kansızlık, uykusuzluk, mide […]

03 Mart 2016 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

B kompleksi vitamininin suda çözünen haline Biotin denilmektedir. Tırnaklar ve saçlardaki olumlu etkileri ile kozmetik alanında çok fazla kullanılmaktadır. Saçınızın kalitesini artıran bu vitamin özellikle saçın uzamasında ve çapında gözle görülür iyileşmeler ortaya çıkarır. Biotin eksikliğinde saç kayıpları görülmekte ve tırnaklarda oluşan beyazlıklar ve yumuşama da bu olumsuz etkiler arasında sayılabilmektedir. Ayrıca kansızlık, uykusuzluk, mide bulantısı, depresyon, deri iltihabı, iştah kaybı gibi şikâyetler oluşturabileceği de düşünülebilir.

Bu gibi şikâyetleriniz varsa destek olarak Biotin takviyesi alımınız uygun olacaktır. Bu vitaminler vücudun belirli organlarında hücresel reaksiyonlar oluşturarak yerleşmektedirler. Kalp ve beyin dokularında yer alan bu vitaminler karaciğerde birikmektedir. Kozmetik ürünlerinde kullanılmasının yanında süt, et, meyve ve sebze ürünlerinde de kullanılmaktadır. Saçların ve tırnakların yanı sıra kirpiklerin gürleşmesi amacı ile de kullanılmaktadır. Günlük belirli miktarların üzerinde kullanımı önerilmez. Bu nedenle tavsiye üzerine kullanılmalıdır. 150 ile 300 mcg arasındaki miktarların vücut içerisinde depolanması gereklidir. Tedavi olarak bir sorunun giderilmesinde kullanacaksanız bu oranların üzerinde kullanım miktarları olması gereklidir.

Bu alanda http://www.gnc.com.tr/BIOTIN-600-MCG_4119.html adresi içerisinde bulunan ürünü kullanabilirsiniz. Tablet formda olan ürünün her bir tabletinde 600 mcg Biotin bulunmaktadır. Bu şekilde satın alınan bir kutu içerisinde ise 120 tablet bulunmaktadır. Günde bir kez kullanımı önerilir. Ve su ile alınması çok daha faydalı olacaktır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum