iletisim_formu Banner

BİR KLASİK OLARAK SAMSUNG GALAXY S5

BİR KLASİK OLARAK SAMSUNG GALAXY S5

                  Akıllı cihaz piyasasının en önemli isimlerinden olan Samsung, lider özelliği ile her gün farklı bir modelle piyasa da kendini göstermektedir. İlk çıktığı günlerden bu yana kolay kullanım sağlayan ara yüzü ve şık tasarımı ile çok fazla tercih edilen bir model olan Samsung Galaxy S5, 16 mp kamerası ile oldukça yüksek bir kamera performansı […]

03 Aralık 2015 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

 

                Akıllı cihaz piyasasının en önemli isimlerinden olan Samsung, lider özelliği ile her gün farklı bir modelle piyasa da kendini göstermektedir. İlk çıktığı günlerden bu yana kolay kullanım sağlayan ara yüzü ve şık tasarımı ile çok fazla tercih edilen bir model olan Samsung Galaxy S5, 16 mp kamerası ile oldukça yüksek bir kamera performansı sunmanın yanında, diğer kamera özellikleri ile de net kareler yakalama ve istediğiniz gibi düzenlemek imkânı veriliyor.

5,1 inç ekranı ile oldukça geniş ekranlı bir seçim olmakta ve hem oyun alanında hem de film izleme alanında mükemmel bir keyif sunuyor. Dokunmatik hassasiyeti ile farklı bir telefon deneyimi sunmanın yanında 2,5 GHZ 4 çekirdekli işlemcisi ile de internet keyfiniz asla yarım kalmayacaktır. Bunun yanında 16 GB dâhili ve yükseltilebilir hafızasının yanında 2 Gb Ram özelliği ile de orta seviyenin bir üstünde sayılabilecek özelliklere sahiptir. 2800 mAH pil kapasitesine sahip Samsung Galaxy S5, 1080*1920 pixel ekran çözünürlüğü ile sunulmaktadır.

Ön kamera olarak ta 2 mp özellik karşımıza çıkmakta ve video çözünürlüğünde kullanılan 2160 p maksimum özellik ile de oldukça başarılı kareler yakalanabilir. İnternetten sayfa sayfa gezmek yerine http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/samsung-galaxy/s5-16gb-p161576787/ adresi içerisinden S5 modeline hangi sitenin hangi şartlarda hangi fiyatları verdiğiniz görebilir ve çok daha pratik seçimler yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum