iletisim_formu Banner

Burun Estetiği Sanatsal Bir Bakıştır

Burun Estetiği Sanatsal Bir Bakıştır

Estetik, sanatsal anlamda bozulan bir güzelliği yerine getirme sanatıdır. Cerrahi alanda estetik yıpranma veya bozulma sebebi ile bir uzva veya bölgeye simetri kazandırmak olarak özetlenebilir. Bütün tıbbi operasyonlarda olduğu gibi bilgi, donanım, özen ister. Ülkemizin bütün büyük şehirlerinde burun estetiği operasyonlarının son teknoloji kullanılarak yapılmaktadır. Bu anlamda sağlık sektörünün turizme yaptığı katkı yadsınamaz bir gerçektir. […]

25 Mart 2016 Cuma - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Estetik, sanatsal anlamda bozulan bir güzelliği yerine getirme sanatıdır. Cerrahi alanda estetik yıpranma veya bozulma sebebi ile bir uzva veya bölgeye simetri kazandırmak olarak özetlenebilir. Bütün tıbbi operasyonlarda olduğu gibi bilgi, donanım, özen ister. Ülkemizin bütün büyük şehirlerinde burun estetiği operasyonlarının son teknoloji kullanılarak yapılmaktadır. Bu anlamda sağlık sektörünün turizme yaptığı katkı yadsınamaz bir gerçektir. Estetik cerrahlarımız dünyanın diğer ülkelerinde var olan tüm teknolojik olanaklar ile donanmış, yüksek bilgi, beceri ve tecrübeye sahip kişilerdir. Bunun yanı sıra cerrahın estetik ve sanatsal bakış açısı da çok önemlidir.

Kimilerinin uzay çağı, kimilerinin bilgi çağı diye adlandırdığı milenyumda, tıp dünyası gelişmelerine paralele olarak, burun ameliyatı konusunda köklü geçmişi olan üniversitelerimizde yetişen hekimleri ile öncü bir noktadadır. Bu noktada yüksek teknolojinin sunduğu tüm imkanlar ülkemizde de özellikle nano teknolojik gelişime paralel olarak geliştirilen teknolojiler kullanılmaktadır. Hatta bu teknoloji sayesinde pek çok ameliyat dikişsiz ve bıçaksız yapılmaktadır. Hastanın iyileşme sürecine önemli katkılar sağlayan ve kısaltan tüm teknoloji ülkemizde de kullanılmaktadır. Burun estetiği hakkında daha fazla bilgi almak için http://www.huseyinkandulu.com/estetik-cerrahi/burun-estetikleri/ adresini ziyaret edebilirsiniz. Dünya standartlarında hizmet alacağınız estetik operasyon merkezlerimiz de yapılan tüm cerrahi operasyonların fiyatları ise dünya fiyatlarının çok altında fiyatlar ile yapılmaktadır.

Özellikle burun estetiğinde operasyon öncesi hazırlık önemlidir. Bu aşama müşterinin isteğine paralel olarak, cerrahın sanatsal bakış açısı ile şekillenir. Müşteri karar aşamasında bu hazırlık planı önemli olup, burun estetiği cerrahisini dünya standartlarında kılan en önemli unsurdur. Bu operasyonlarda kendi içinde burun, burun ucu, kırık, çatlak, burun delikleri gibi alt operasyonlardan oluşur. Bu operasyonların yapılma zorunluluğu burun estetiği fiyatları bileşenlerini belirleyen en önemli argümandır. Bazen hastaya sağlığını geri kazandırmak bazen de psikolojik nedenler ile operasyon derinleştirilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum