iletisim_formu Banner

Büyükşehirler de Erdoğan’ı işaret etti

Büyükşehirler de Erdoğan’ı işaret etti

30 büyükşehirden, AK Parti‘nin kazandığı 18 ilin başkanlarıyla; Köşk seçimlerinden çılgın projelere, paralel yapıyla mücadeleden imar uygulamalarına kadar geniş kapsamlı değerlendirmeler yapıldı. İLK KEZ TOPLUCA GÖRÜŞTÜLER Başkanların, Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı adaylığına tam destek verdikleri öğrenildi. Seçimlerin ardından, genişletilmiş il başkanları toplantısına katılan büyükşehir belediye başkanları ilk kez toplu halde Başbakanla görüşmüş oldu. Toplantıda, Cumhurbaşkanlığı seçim sürecinin […]

09 Mayıs 2014 Cuma - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

30 büyükşehirden, AK Parti‘nin kazandığı 18 ilin başkanlarıyla; Köşk seçimlerinden çılgın projelere, paralel yapıyla mücadeleden imar uygulamalarına kadar geniş kapsamlı değerlendirmeler yapıldı.

İLK KEZ TOPLUCA GÖRÜŞTÜLER

Başkanların, Erdoğan’ın Cumhurbaşkanlığı adaylığına tam destek verdikleri öğrenildi. Seçimlerin ardından, genişletilmiş il başkanları toplantısına katılan büyükşehir belediye başkanları ilk kez toplu halde Başbakanla görüşmüş oldu. Toplantıda, Cumhurbaşkanlığı seçim sürecinin de gündeme geldiği kaydedildi. Erdoğan’ın, “Cumhurbaşkanlığı konusundaki istişarelerimize devam ediyoruz. Bu noktada sizlere de büyük görevler düşüyor. Partimizin adayını en iyi şekilde destekleyeceğinizden şüphem yok” mesajı verdiği belirtildi. Bu sürecin sorunsuz ve kaos yaratılmadan aşılacağını vurgulayan Başbakan’a, belediye başkanlarının da “Adaylık sizin hakkınız. Arkanızdayız” mesajı verdiği ifade edildi. Toplantıda, büyükşehir belediyelerinde uygulanan büyük boyutlu projeler de gündeme geldi. Erdoğan’ın, projelerin kararlılıkla hayata geçirilmesini, vatandaşın oy verirken bu beklentiyle hareket ettiğini hatırlattığı kaydedildi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum