iletisim_formu Banner

CASUS TELEFON KULLANIM AMAÇLARI

CASUS TELEFON KULLANIM AMAÇLARI

Güncel teknolojinin hızlı gelişmesinin yakından takip edilmesi nedeniyle artık hemen her cep telefonu kolaylıkla dinlenebilir ve takip edilebilir bir hale gelmiştir. Bu tip işlemlerin yasal zeminler çerçevesinde yapılması durumunda herhangi bir sorun teşkil etmediği ve kişisel kullanım söz konusu olması durumunda da suç unsuru oluşturmadığı da bilinmektedir. Farklı durumlar amacıyla kullanılması durumunda ise gerekli yasal […]

03 Nisan 2015 Cuma - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Güncel teknolojinin hızlı gelişmesinin yakından takip edilmesi nedeniyle artık hemen her cep telefonu kolaylıkla dinlenebilir ve takip edilebilir bir hale gelmiştir. Bu tip işlemlerin yasal zeminler çerçevesinde yapılması durumunda herhangi bir sorun teşkil etmediği ve kişisel kullanım söz konusu olması durumunda da suç unsuru oluşturmadığı da bilinmektedir. Farklı durumlar amacıyla kullanılması durumunda ise gerekli yasal izinlerin alınması ve ilgili mercilerin onayı ile mümkün olabileceği de bilinmelidir.
Popüler olan hemen her cep telefonu markası ve yazılımı ile birebir uygun olan casus telefon yazılımları ile artık her telefon aynı zamanda bir casus telefon haline gelmiştir. Buna Iphone casus telefon, samsung casus telefon ve android casus telefonlar örnek olarak gösterilebilir. İlgili yazılımların lisanslı ve tam uyumlu olanlarının kullanılması durumunda kolaylıkla casus telefon haline getirilebilen aklı telefonlar; oldukça popüler hale gelmiştir. Kimileri sevgililerini takip etmek ve kimlerle neler konuştuğu konusunda fikir sahibi olmak için kimileri ise hasta yaşlılarını takip etmek için kullanabilmektedir. Farklı telefon modellerine de tam uyumlu olarak üretilebilen yazılımlar sayesinde yeni nesil casus telefon hemen her kesime hitap edebilir hale gelmiştir.
Kullanım sahaları ise tamamen kişisel ve algısal olarak gelişebilmekte ve akıllı telefon kullanıcılarının istedikleri doğrultuda amaçlar doğrultusunda kullanılabilmektedir. Tek dikkat edilmesi gereken unsur ve husus ise bu tip casus telefon yazılımlarının tamamen resmi ithalatçılarından ve legal olarak temin edilmesi gerekliliğidir. Siz de hangi kişisel amaç ve konuda casus telefon kullanmak isterseniz isteyin yasal zeminler ile ithal edilmiş orijinal yazılımları kullanın. Ve bu sayede ne yazılımsal sorunlar ile karşılaşır ne de yapmış olduğunuz telefon dinleme işlemlerinde herhangi bir sorun yaşarsınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum