iletisim_formu Banner

Edirne’nin 16 Mahalle Muhtarı Organlarını Bağşıladı.

Edirne’nin 16 Mahalle Muhtarı Organlarını Bağşıladı.

Muhtarlar Derneği Başkanı İrfan Tasmalı; “Ülkede seçim sürecine girildi, mahalli idareler her kurum Ankara’da belirli ziyaretler yapıyor. Bizde daha önce genel başkanlara söylemiştik, ihtiyaclarımızı, güncel gelişmeleri, bizim yeni değişimlerde ne olacak neler değişecek. Bu konuları araştırmak üzere vekillerimizi ve parti genel başkanlarımızı ziyarete gittik 19 muhtar arkadaşımızla. Öncelikle gruplara girdik salı günü. Bu gruplarda CHP […]

08 Temmuz 2015 Çarşamba - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Muhtarlar Derneği Başkanı İrfan Tasmalı; “Ülkede seçim sürecine girildi, mahalli idareler her kurum Ankara’da belirli ziyaretler yapıyor. Bizde daha önce genel başkanlara söylemiştik, ihtiyaclarımızı, güncel gelişmeleri, bizim yeni değişimlerde ne olacak neler değişecek. Bu konuları araştırmak üzere vekillerimizi ve parti genel başkanlarımızı ziyarete gittik 19 muhtar arkadaşımızla. Öncelikle gruplara girdik salı günü.

Bu gruplarda CHP Genel Başkanı ile görüştük muhtar arkadaşlarımızla, bileharede tekrar ertesi günde Başbakanla görüşemedik, ama hem Bakanımız hem de Milletvekilimiz Sayın Mehmet Müezzionğlu ile hastaneler birliğinin salonunda bir buçuk saat toplantı yaptık. Neydi konumuz Edirne. Bizim sorunlarımız Edirne’nin sorunları bu sorunlar nasıl yapılacak.

Sayın Bakanımıza ayrıyeten 16 tanede arkadaşımız gündemde olan organ bağışı için organlarımızı da bağışladık. Sayın Bakanın imzasıyla. Bu milli bir konu, ülkenin kanayan bir yarası. Biz buna Edirne Milletvekili ve Bakanımız adına örnek olsun diye muhtarlar, organlarımızı bağışladık. Konularımızı tartıştık. Söyledik. O da bize yapılabilecekleri veya yapılamayacakları anlattı. Konuları aldık geriye döndük.” dedi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum