iletisim_formu Banner

EN İYİ FİYAT SEÇENEĞİ İLE SAMSUNG GALAXY S5

EN İYİ FİYAT SEÇENEĞİ İLE SAMSUNG GALAXY S5

                  Akıllı cihaz piyasasının klasikleri arasına girmeyi başaran bir model olan Samsung Galaxy S5, sunduğu üst düzey performanslar ve uygun fiyatları sayesinde orta düzey telefon modellerinin bir üst seviyesinde bir seçim olacaktır. Oldukça mükemmel bir teknolojisi bulunmakta ve en yakın rakiplerini dahi performansı ile çok gerilerde bırakan bir model olarak hem sağlam, hem de […]

03 Aralık 2015 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

 

                Akıllı cihaz piyasasının klasikleri arasına girmeyi başaran bir model olan Samsung Galaxy S5, sunduğu üst düzey performanslar ve uygun fiyatları sayesinde orta düzey telefon modellerinin bir üst seviyesinde bir seçim olacaktır. Oldukça mükemmel bir teknolojisi bulunmakta ve en yakın rakiplerini dahi performansı ile çok gerilerde bırakan bir model olarak hem sağlam, hem de oldukça şık bir seçim olmaktadır. 16 Mp kamerası ile üstün kareler yakalayabilir, 5,1 inç ekranı ile oyun ya da film keyfinizi çok daha geniş bir ekranda deneyebilirsiniz.

Dokunuş tarzı, dokunmatik hassasiyeti ile full hd süper Amoled bir ekrana sahip olan Samsung Galaxy S5, çözünürlük alanında da çok mükemmel özelliklere sahip bir cihaz olmaktadır. 16 GB dâhili belleği artırılabilir özelliklerde olmakta ve 2 GB Ram özelliği ile hız alanında maksimum verim sağlamaktadır. 2,5 Ghz hızı ile de desteklenen özellikleri ile de performans adına pek çok birey için oldukça özel bir cihaz olmaktadır. Kamera özellikleri de en çok dikkat edilen özellikler olmakta ve 16 MP arka kamerasının yanında 2 mp ön kamerası ile istenilen yüksek performansı sağlayabilmektedir.

145 gram ağırlığı ile hafif bir telefon olmasının yanında 2800 mAH pil kapasitesi ile oldukça başarılı şarj süreleri de bulunmaktadır. En ucuz S5 modeline sahip olabilmek için http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/samsung-galaxy/s5-16gb-p161576787/ adresini ziyaret edebilir, aynı ekran üzerinden bir çok mağazanın sunduğu fiyat avantajlarını değerlendirerek avantajlı alışveriş imkanları bulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum