iletisim_formu Banner

Fox Tv Fatih Portakal Bugün Canlı

Fox Tv Fatih Portakal Bugün Canlı

  Foxtv’nin ünlü ve efendi insanı fatih portakalın hayran kitlesi oldukça artmakta, bunun en başlıca örneği bence fox tv canlı yayınında dilediğini ve doğru eleştirileriyle gündemde kalmaya değil gerçekleri söylediği için halkımızın onu özellikle takip ettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Bir çok yapımı ve programı olan foxtv yayın akışı oldukça güzel örneğin dizileri spor haberleri gündemdeki olayları […]

17 Kasım 2015 Salı - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

 

Foxtv’nin ünlü ve efendi insanı fatih portakalın hayran kitlesi oldukça artmakta, bunun en başlıca örneği bence fox tv canlı yayınında dilediğini ve doğru eleştirileriyle gündemde kalmaya değil gerçekleri söylediği için halkımızın onu özellikle takip ettiğini rahatlıkla söyleyebiliriz.
Bir çok yapımı ve programı olan foxtv yayın akışı oldukça güzel örneğin dizileri spor haberleri gündemdeki olayları bizzat takip eden bir kanal diyebilirim. Fatih portakal twitter ve facebook takipciside oldukça çok olup sizlerde bu sosyal ağlardan televizyon ekranında bizzat kendisi sizlerin istekleriniz doğrultusunda öneri ve eleştirilerinizi dile getirmektedir.
Eğer sizde istek ve şikayet göndermek istiyorsanız canlı yayın fatih beye sorabilirsiniz kanalı internetten izlemek isterseniz eğer Bu adresten canlitvturk.com/fox-tv üzerinden izleyebilirsiniz. Haber kanallarının en iyisi olarak foxtvyi rahatlıkla önerebiliriz iyi seyirler dileriz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum