iletisim_formu Banner

Hamilelikte beslenme ve diyet

Hamilelikte beslenme ve diyet

  Diyet aslında doğru yapıldığında bir işkence değil, bir yaşam biçimi haline gelecek ve kiloların gittiğini görünce de sizler için daha mutlu bir dönemin başlangıcı olarak kabul ediliyor olacak. Diyet özellikle gebelik döneminde ve sonrasında kontrollü olarak yapılması önerilen bir beslenme şeklidir. Normal dönemde yapılan diyet ile gebelik ve sonrasında yapılan diyet elbette aynı değildir […]

19 Ağustos 2016 Cuma - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

 

Diyet aslında doğru yapıldığında bir işkence değil, bir yaşam biçimi haline gelecek ve kiloların gittiğini görünce de sizler için daha mutlu bir dönemin başlangıcı olarak kabul ediliyor olacak. Diyet özellikle gebelik döneminde ve sonrasında kontrollü olarak yapılması önerilen bir beslenme şeklidir. Normal dönemde yapılan diyet ile gebelik ve sonrasında yapılan diyet elbette aynı değildir ve asla olmamalıdır. Burada amaç sizin fazla kilo almadan bebeğin anne karnında en iyi şekilde beslenmesi ve sonrasında da yine sizin kilo almadan ve kilo vererek bebeğe en kaliteli sütü yeterince üretebilmektir. Diyet programını bu sebeple asla kendiniz yapmamalı ve mutlaka bir uzmandan yardım alarak devam ediyor olmalısınız.

Hamilelikte beslenme konusunda gelen ziyaretçilerini bilinçlendiren ve kişiye özel sağlıklı beslenme programları yapan Galata Tıp Merkezi bu sayede kadınların bu dönemi en iyi şekilde atlatmasına yardımcı olacaktır. Hamilelikte beslenme sağlıklı bir şekilde yapılacak besinlerden oluşacak bir menü haline gelmelidir. Hamilelikte beslenme doğru yapıldığında doğum sonrası da o kiloları kalıcı olmamasını ve kolayca gitmesini de sağlıyor olacaktır. Hamilelik döneminde elbette sağlıklı olmayan ama canınızın çektiği yiyeceklerde olacaklardır. Bunları da bilinçli ve kontrollü bir şekilde yiyebilecek bir menü ile karşılaşıyor olacaksınız.

Vücut analiz ölçümü ile yağ oranlarınızı, kas oranlarınız ve su oranlarınızı en iyi şekilde görebilir ve buna göre daha planlı bir sağlıklı beslenme ortaya çıkarabilirsiniz. Elbette çıkaracak olan siz değilsiniz. Uzman diyetisyeniniz sizler için özel bir menü hazırlıyor olacak. Vücut analiz ölçümü ilk olarak yapılan aşamadır. Bundan sonra da değerlerinize bakılarak diyet programınız hazırlanır. Vücut analiz ölçümü yaptırmak ve sonrasında size özel bir menü oluşturmak isterseniz, bilmediklerinizi öğrenmek isterseniz o halde Galata Tıp Merkezi ile tanışabilirsiniz.  http://www.galatatip.com.tr/ adresinden detaylı bilgi alabilir ve en yakın zamanda randevu alarak görüşme sağlayabilirsiniz. Hem oldukça pratik hem de çok sağlıklı menüler ile tanışacak ve kendinize ve bebeğinize en doğrusunu yapmış olacaksınız.

Hamilelikte beslenme ve diyet

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum