iletisim_formu Banner

HTC One Fiyat

HTC One Fiyat

  HTC, akıllı telefon sektöründeki en eski üreticilerden biri. Henüz Apple, Samsung gibi markalar yokken HTC akıllı telefon üretiyordu. BU deneyim ve tecrübe, HTC firmasının günümüzde de çok işine yarıyor. One serisi ile Android kullanmaya başlayan firma, kaliteli, estetik ve sağlam cep telefonları üretiyor. HTC One, firmanın ilk ürettiği modellerden. 2013 yılında piyasaya çıkan telefon, […]

07 Mayıs 2015 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

 

HTC, akıllı telefon sektöründeki en eski üreticilerden biri. Henüz Apple, Samsung gibi markalar yokken HTC akıllı telefon üretiyordu. BU deneyim ve tecrübe, HTC firmasının günümüzde de çok işine yarıyor. One serisi ile Android kullanmaya başlayan firma, kaliteli, estetik ve sağlam cep telefonları üretiyor. HTC One, firmanın ilk ürettiği modellerden. 2013 yılında piyasaya çıkan telefon, 4.7″ inç boyutunda ekran kullanıyor. Çözünürlüğü ise 1080p RealHD. Cihazın ekranı Super LCD3 teknolojisi destekliyor, piksel yoğunluğu ise 469 (PPI). Super LCD3 biraz eskimiş bir teknoloji olsa da gayet başarılı sonuçlar veriyor, günlük kullanım için ekran oldukça net ve canlı.

HTC One, donanım olarak üç çekirdekli 1.7 GHz Krait 300 işlemci, 2 GB RAM, Adreno 320 grafik işlemcisi ve Qualcomm Snapdragon 600 çipset içeriyor. Bunlar bugün dahi etkileyici donanımlar. Doğal olarak hiçbir performans sıkıntısı yaşatmıyor. HTC One fiyat değerleri ise bu donanıma kıyaslandığında oldukça düşük, bir örnek vermesi için daha düşük donanıma sahip cihazların bile neredeyse iki-üç kat daha pahalıya satıldığını söyleyelim. Dolayısıyla, HTC One fiyat miktarları için sudan ucuz denebilir. Cihaz 4×4 Ultra Pixel kamera kullanıyor, efektif değeri yaklaşık 16 MP. Nitekim resim ve video kalitesi tatmin edici düzeylerde. Telefon bataryası 2.300 mAh ve çok rahat 1.5 gün dayanıyor. http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/htc/one-p135850069/ adresinden uygun fiyata bu cihazı almanız mümkün.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum