iletisim_formu Banner

İrlanda Dil Okulları Eğitimde Yeni Trend

İrlanda Dil Okulları Eğitimde Yeni Trend

  İrlanda, kolay yaşam imkânları sunan ve sıcakkanlı insanların yaşadığı en rahat ülkelerden biridir. Bölgede İngilizce konuşulur. Bu sebeple de İngilizce eğitimi almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği ülkeler arasındadır. İrlanda suç işleme oranı düşük olan çoğunluğu kültürlü insanların yaşadığı, ender ülkeler arasındadır. İrlanda dil okulları , bu sebeple ülkemizden dil eğitimi almak isteyen birçok öğrenciye […]

15 Ocak 2016 Cuma - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

 

İrlanda, kolay yaşam imkânları sunan ve sıcakkanlı insanların yaşadığı en rahat ülkelerden biridir. Bölgede İngilizce konuşulur. Bu sebeple de İngilizce eğitimi almak isteyen öğrencilerin tercih ettiği ülkeler arasındadır. İrlanda suç işleme oranı düşük olan çoğunluğu kültürlü insanların yaşadığı, ender ülkeler arasındadır. İrlanda dil okulları , bu sebeple ülkemizden dil eğitimi almak isteyen birçok öğrenciye ev sahipliği yapar. Dil öğrenmek amacı ile giden ve bu sıcacık ülkede tatil havasında eğitimini tamamlayan birçok öğrenci mevcuttur. Son birkaç yılda keşfedilmeye başlanan ülkeler arasındadır. Eğitim için ülkeye gelen öğrenciler de ülke ekonomisinin canlanmasına katkı sağlamıştır.

İrlanda En Düzgün İngilizce Konuşan Ülkeler Arasındadır

Dublin şehrinde, dünyanın her bölgesinden dil eğitimi almak ve pratik yapmak için gelen binlerce öğrenci mevcuttur. Bölge halkının sıcakkanlı yapısı da öğrencilerin kentte oldukça huzurlu yaşamasını sağlar. İrlanda yaz kamplarının, henüz keşfedilmemiş olması ise öğrencilerin İrlanda hakkında fazla bilgi sahibi olmamasından kaynaklanır. Şehrin harika manzarası ve bozulmamış yapısı, hayatın çok daha huzurlu akmasını sağlar. Ayrıca alışveriş meraklıları için, harika alışveriş mağazaları mevcuttur. İş arayışında olan ve ailesinden ayrı bir hayat kurup, masraflarını karşılamak isteyen öğrenciler için iş olanakları fazladır.

Dil Eğitimi İçin Giden Öğrencilerin Konaklaması

İrlanda’ya dil eğitimi için giden öğrenciler, genellikle başkent Dublin ve çevresinde yerleşir. Bu bölgeye çok sayıda öğrenci geldiği için, konaklama seçenekleri fazladır. İsteyen öğrenci bir ailenin yanına yerleşerek, isteyen öğrenci ise küçük bir apart otel veya otel kiralayarak eğitimine devam edebilir. Bölgede yalnız yaşamak isteyen öğrenciler için stüdyo daireler mevcuttur. Fakat biraz pahalıya gelebilir. İngiltere dil okulları kadar kaliteli bir eğitim veren, öğrenciler için oldukça huzurlu bir yaşam vadeden İrlanda için, vize almakta oldukça kolaydır. Dil eğitimi için vize başvurusu, İrlanda Büyükelçiliğine yapılır.

Dil eğitimi için İrlanda vizesi ; 25 hafta süreyle dil eğitimi alacak öğrenciler için vize işlemleri oldukça kolay tamamlanır. 25 hafta dil eğitimi için, genellikle 1 yıllık vize verilir.

İrlanda’da Hayat Şartları

İrlanda, Euro kullanan ve oldukça gelişmiş bir ülkedir. Bölgede hayat şartları oldukça kolaydır. Tüm yıl çeşitli aktiviteler düzenlenir. Festivaller, turnuvalar ve konserler bunlardan bazılarıdır. Tatil havasında dil eğitimi almak isteyenlerin gönül rahatlığı ile İrlanda’yı tercih etmesi mümkündür. Dil eğitimi süresini tatil havasında geçirmek isteyen öğrencilerin tercihi İrlanda olacaktır. Öğrenciler için part-time işler de hayatın çok daha kolay geçmesini sağlar.

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum