iletisim_formu Banner

İthal Toner

İthal Toner

Günümüz de birçok yazıcı üreticileri bulunmaktadır. Sizlerin satın aldığı yazıcıların sahip oldukları tonerler bir süre sonra bitmekte ve tekrar kullanılamamaktadırlar. Ayrıca bu tonerlerin tekrar doldurulamamaları amacıyla üzerlerinde çipler bulunmaktadır. Tekrar doldurulsalar bile bu çipler tekrar baskı yapmayı engellemektedir. %100 İthal olan muadil toner leri oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Muadil toner ler de her yazıcı […]

04 Haziran 2015 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Günümüz de birçok yazıcı üreticileri bulunmaktadır. Sizlerin satın aldığı yazıcıların sahip oldukları tonerler bir süre sonra bitmekte ve tekrar kullanılamamaktadırlar. Ayrıca bu tonerlerin tekrar doldurulamamaları amacıyla üzerlerinde çipler bulunmaktadır. Tekrar doldurulsalar bile bu çipler tekrar baskı yapmayı engellemektedir. %100 İthal olan muadil toner leri oldukça uygun fiyatlara satın alabilirsiniz. Muadil toner ler de her yazıcı modeline uygun ve oldukça ucuz fiyatlara tonerler bulunmaktadır. Ayrıca muadil tonerler tekrar doldurulabilir olmaları sebebi ile günümüz de oldukça tercih edilmektedirler. İthal olarak gelen muadil toner ler, piyasa da yazıcıların orijinal üreticilerinin bir yazıcı fiyatına satmış oldukları tonerlerin yerine tercih edilmektedirler. Bu yüzden de günümüz de oldukça popüler bir hal almışlardır.

İthal Muadil Tonerler İle Tonerlerinizi Tekrar Doldurabilirsiniz!

Kullandığınız tonerleri bittikleri zaman çöpe atmanıza gerek yok ve dilediğiniz zaman bu tonerleri tekrar doldurabilir ve uzun bir süre kullanabilirsiniz. Fakat bu tonerleri tekrar doldurmak yerine aynısını tekrar alacağınızdan eminiz çünkü muadil tonerler son derece uygun ve ekonomik fiyatlara satılmaktadırlar. Satın almış olduğunuz tonerlerin kullanım ömürleri bitse dahi tekrardan aynısını satın alabilirsiniz. Her yazıcı modeline uygun olarak satılabiliyor olmaları da ayrı bir tercih sebebi haline gelmiş durumdadır.

İthal Muadil Tonerler Hem Maddi Hem Manevi Yönden Rahatlık Sağlar!

Günümüz de birçok kişiyi hem maddi hem de manevi yönden oldukça iyi bir şekilde etkileyen muadil tonerler günümüz de satışı yapılmakta olan orijinal tonerlere alternatif olarak piyasaya sürülmüş olan tonerlerdir. Bu orijinal ürünlere göre baskı maliyetleri 4/1 oranın da çok daha düşüktür. Muadil toner ler oldukça kaliteli bir şekilde üretimi yapılmış ve alanında son derece başarılı tonerlerdir.

İthal Muadil Tonerler İle Pahalı Tonerlere Artık Son!

Yazıcılar ile birlikte gelen orijinal tonerleri bittikleri zaman tekrardan satın alan birçok yeni kullanıcılar bulunmaktadırlar. Bu kullanıcılar yeterince araştırma yapmadıkları için muadil tonerlerden haberleri yoktur. Bu yüzden günümüz de neredeyse yazıcı fiyatına satılmakta olan tonerlere yönelmektedirler. Çünkü tonerleri tekrar doldurabilmeleri halinde üzerlerinde bulunan çip ler yüzünden ileriki günler de tekrar değişik sorunlar ile karşılaşabilmektedirler. Bu sorunları ortadan kaldırabilmek için muadil tonerlere yönelmeniz de fayda vardır.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum