iletisim_formu Banner

Kırışıklıklar İçin Çözüm

Kırışıklıklar İçin Çözüm

  Kırışıklık yıllar geçtikçe biz farkına varmadan gelip yüzümüze yerleşir. Artık aynaya baktığımız zaman bizi rahatsız eden çizgileri görüyorsak kırışıklıklarımızı gidermek için bazı yöntemler denemenin zamanı gelmiş demektir. Her geçen gün bir yenisi eklenen kırışıklık tedavisi listesine botoks, dolgu ve birçok teknolojik cihazlarla yapılan tedavileri ekleyebiliriz. Botoks çok fazla tercih edilen bir yöntemken zamanla yerini […]

24 Ağustos 2016 Çarşamba - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

 

Kırışıklık yıllar geçtikçe biz farkına varmadan gelip yüzümüze yerleşir. Artık aynaya baktığımız zaman bizi rahatsız eden çizgileri görüyorsak kırışıklıklarımızı gidermek için bazı yöntemler denemenin zamanı gelmiş demektir. Her geçen gün bir yenisi eklenen kırışıklık tedavisi listesine botoks, dolgu ve birçok teknolojik cihazlarla yapılan tedavileri ekleyebiliriz. Botoks çok fazla tercih edilen bir yöntemken zamanla yerini dolgu yöntemine bırakmıştır. Dolgu yöntemi ile kırışıklık tedavisi yapılırken kırışıklık oluşmuş bölgeye dolgu işlemi yapılarak bu alandaki kırışıklıklar giderilir. Ortalama 6 ay sonra bu işlem uygulandığı yere bağlı olarak yenilenmesi gerekebilir. hiçbir yan etkisi olmayan dolgu işlemi ile kırışıklığınızı giderdikten hemen sonra bile sosyal aktivitelerinize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Alın Kırışıklığı tedavisinde en mükemmel sonuçları botoks yöntemiyle alabilirsiniz. Özellikle alın bölgesinde çok etkili sonuçlar veren botoks bir estetik operasyonudur. Yani yaşlanma karşıtı amacıyla yapılan bir uygula değildir. Aşağı yukarı 6 ay kadar etkisini sürdüren botoks sayesinde alın kırışıklığı sorunlarından kurtulmanız mümkündür. Gerek görülen alanlardaki kaslara özel bir tıbbi karışım enjekte edilerek bu bölgedeki kasların gevşeyip daha düz bir şekle girmesi sağlanır. Enjekte edilen bu ilaç etkisini bir hafta içerisinde tam olarak gösterecektir. Alın kırışıklığı için yapılan botoks uygulamasından sonra yüzünüzün doğallığını kaybetmek istemiyorsanız uygulamayı tek seferde yaptırmak yerine kademeli olarak yaptırmalısınız. Böylece alın kırışıklıkları yok olurken görünümünüzde yapaylık da olmayacaktır.

Göz Altı Çöküklüğü tedavisinde uygulanan en son yöntemlerden biri ışık dolgusudur. Bu yöntem sayesinde mezoterapi ile dolgu yöntemleri birlikte uygulanır. Bu sayede gözaltı çöküklüğü, mor halkalar, torbalanmalar ortadan kaldırılmış olur. Yüzümüzdeki ince çizgilerin giderilmesi ve cildimize ihtiyacı olan vitaminlerin verilmesi ile gözaltı çöküklükleri tedavi edilmektedir. Dünya çapında insanların problemi haline gelen gözaltı morlukları ve çöküklüğüne yol açan bazı etkenler vardır. Bu etkenler arasında uykusuzluk ve stres en başta gelmektedir. Çeşitli sebeplerle oluşan gözaltı çöküklüğü tedavisi ile ilgili merak ettiklerinizi www.drmustafakaratas.com adresinden öğrenebilir ve Dr. Mustafa Karataş önerileri ile daha sağlıklı kararlar vererek gözaltı çöküklüğü probleminden kurtulabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum