iletisim_formu Banner

Korsan Zuma Oyununu Oynadınız mı

Korsan Zuma Oyununu Oynadınız mı

Korsan Zuma   Korsa filmlerinden esinlenerek yapılan bir oyun. Korsa Zuma, farklı seviyeler, daha güçlü denizler ve bir birinden eğlenceli son derece süper bir korsan oyunu. Bu oyunu oynarken, zevkli bir oyun türünden faydalanmış olacaksınız. Oyunda amaç ve görsellik olarak da büyük değişimler var. Oyun içinde yer alan seviye farkları sayesinde, çok daha eğlenmek ve […]

03 Ocak 2016 Pazar - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Korsan Zuma

 

Korsa filmlerinden esinlenerek yapılan bir oyun. Korsa Zuma, farklı seviyeler, daha güçlü denizler ve bir birinden eğlenceli son derece süper bir korsan oyunu. Bu oyunu oynarken, zevkli bir oyun türünden faydalanmış olacaksınız. Oyunda amaç ve görsellik olarak da büyük değişimler var. Oyun içinde yer alan seviye farkları sayesinde, çok daha eğlenmek ve korsan olarak hazinelere ulaşmak çok süper bir deneyim olacak. Korsansınız ve hazineleri ele geçirmek için büyük bir değişmeyle beraber oyuna tutulmanız gerekiyor.

 

Korsan oyununda, Zuma adlı karakter sayesinde, artık farklı ve daha eğlenceli bir oyuna yelken açacaksınız. Korsa oyununu oynarken, eğlenmek ve gülmek, aynı zamanda korsan Zuma oyunun da farklı derece de bölgeleri görmekte bu sayede mümkün olacak. Korsa Zuma, yapılan karakter değişimi ve görsellik açıdan da en farklı bölümlerden oluşması sayesinde, size o kadar büyük bir eğlence sunuyor ki, artık oynarken bu oyunda büyük ve çok büyük zevk alacaksınız. Korsan Zuma adlı bu oyunda açık denizlere açılacak, size ait olan gemiyi en yetenekli şekilde yönlendirme yaparak, kısa yoldan hazineleri de toplamış olacaksın. Korsan Zuma ve siz büyük bir başarı elde edeceksiniz.

 

Korsan Zuma Oyununu internet üzerinden oynadığınız zaman, görsellik ve bir birinden eğlenceli duruşla beraber, oyun içindeki büyük karakteristlik özellikleri de kullanmış olacaksınız. Korsa Zuma adlı oyunu, online olarak oynadığınız zaman, Gemilerin büyük oluşu, gerçekçi bir deniz görünümü ve daha hızlı denizler üzerinde farkınızı ortaya koyma gibi özelliklerden de büyük oranda faydalanmış olacaksınız. Sende oyna ve sende Korsa olarak açık denizlerde kıyasıya savaş. Hazineleri topla ve kendini bul.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum