iletisim_formu Banner

KREDİ KARTI İLE UKASH SATIN ALMA

KREDİ KARTI İLE UKASH SATIN ALMA

  Kredi kartı yerine daha güvenli alışveriş yapılmasını sağlana Ukash Kart her açıdan kullanıcılar için çok ayrıcalıklı olmaktadır. Alışverişlerin hem daha güvenilir hem de daha kolay olması sağlanmaktadır. İnternet ortamında ki online alışveriş sitelerinden yapılan harcamalarda ön ödeme sistemi gibi, kişilerin kredi kartlarını kullanmalarına gerek kalmadan ya da bilgilerinin herhangi bir şekilde paylaşılmasını önlemek amacı […]

11 Ağustos 2014 Pazartesi - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

 
Kredi kartı yerine daha güvenli alışveriş yapılmasını sağlana Ukash Kart her açıdan kullanıcılar için çok ayrıcalıklı olmaktadır. Alışverişlerin hem daha güvenilir hem de daha kolay olması sağlanmaktadır. İnternet ortamında ki online alışveriş sitelerinden yapılan harcamalarda ön ödeme sistemi gibi, kişilerin kredi kartlarını kullanmalarına gerek kalmadan ya da bilgilerinin herhangi bir şekilde paylaşılmasını önlemek amacı ile kullanılmaktadır. Ödeme Bilişim gibi hem şirket hem de internet siteleri bulunan şirketler kullanıcılar için Ukash Kart hizmeti vermektedir. Ucuz Ukash da bu şirketler de yer almaktadır. Her işlemde olduğu gibi Ukash al işlemleri de kullanıcılar için kolay bir hal almaktadır. Bu şekilde günden güne kişiler güvenilir alışveriş için yönelmektedir.

Adsız

Ödeme Bilişim şirketi de müşteri memnuniyeti ve güvenilirliği için fazlası ile çalışmaktadır. Ukash Kart almak son derece kolay bir işlem olmaktadır. Kartın satıldığı siteler, canlı destek hatları ile kullanıcılarına yardımcı olmakta ve gereken her şeyi kullanıcılarına sağlamaktadır. Dünyada 14 binden fazla alışveriş sitesinden rahatlıkla alışveriş yapılmaktadır. Sadece rahat alışveriş için değil, aynı zamanda kredi kartı ile alışveriş yapıldığında oluşan sorunları da önlemek amacı ile pek çok kişi Ukash Kart hizmetinden yararlanmaktadır. Kullanıcılar nakit taşımak yerine artık kredi kartı ile her türlü ödemeyi tamamlamaktadır. Kredi kartı ile alışverişin yanı sıra Ukash Kart alımı da olmaktadır. Ukash Kart alımında kredi kartı kullanılırken, 3D Secure Güvenliği kullanılmaktadır. Siteler Ukash alımında bile kullanıcılarının güvenliklerini ve kredi kartlarında herhangi bir sorun oluşmamasını sağlamaktadır. Alım işlemi gerçekleştikten sonra, ay sonunda kullanıcıların kredi kartlarının ekstrelerinde Ukash Kart aldıklarına dair bilgi ve şirketin adı yazmaktadır. Böylelikle kredi kartı ile de Ukash Kart satın alma işlemleri kullanıcılar için kolaylaşmaktadır. Ödeme Bilişim sitesinde de olduğu gibi kredi kartı ile alım yaparken, online bir şekilde kullanıcının istediği miktarda Ukash Kart’ını seçmesi yeterli olacaktır. Daha sonrasında satın alma işlemi bittiğinde, Ukash kodu kullanıcıya verilmektedir. Satın alma işlemi sadece mesai saatleri içerisinde değil, 7/24 yapılmaktadır. Bu sayede müşteriler, istedikleri zaman Ukash Kartlarına ulaşma imkânı bulmaktadır. Sitelerde bulunan canlı destek hatları kullanıcılar için yapılmaktadır. Herhangi bir sorun olduğunda sorunlar çözülmektedir.

Ukash Kart alımından sonra, kullanıcılar isterler ise Ukash bozdurma işlemini de yapabilmektedirler. Canlı destek hatlarına başvurarak ya da anlaşılan banka ile görüşerek kartı nedensiz olarak bozdurma hakkına sahip olmaktadırlar.

 

haber-yazilim.com

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum