iletisim_formu Banner

Özel Serviste Bir Numara ile Tanışın

Özel Serviste Bir Numara ile Tanışın

  Dünyanın önde gelen beyaz eşya markaları arasında yeri hiçbir zaman doldurulmayacak kaliteye sahip Siemens marka ürünlerin özel servis hizmetini üstlenen firmamız yıllardır Maltepe Siemens servisi olarak Maltepe, sancaktepe ve Üsküdar ilçelerinde bulunan halkın Siemens marka eşyalarını garantili, sorunsuz, güvenilir ve ustalık ile çözümler sunmaktadır. Her ev ve iş yerinde bulunan Siemens bulaşık makinesi, kurutma […]

02 Ocak 2016 Cumartesi - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

 

Dünyanın önde gelen beyaz eşya markaları arasında yeri hiçbir zaman doldurulmayacak kaliteye sahip Siemens marka ürünlerin özel servis hizmetini üstlenen firmamız yıllardır Maltepe Siemens servisi olarak Maltepe, sancaktepe ve Üsküdar ilçelerinde bulunan halkın Siemens marka eşyalarını garantili, sorunsuz, güvenilir ve ustalık ile çözümler sunmaktadır.

Her ev ve iş yerinde bulunan Siemens bulaşık makinesi, kurutma makinesi, çamaşır makinesi, fırın, ocak, buzdolabı, derin dondurucu ve daha birçok ürün arıza yaptığında ve garanti süresi bitti ise aklınıza ilk gelen yer Sancaktepe Siemens servisi olmalıdır. Çünkü bizleri başka özel servislerden ayıran pek çok farkımız vardır. Öncelikle müşteri memnuniyetini temel alan, aldığı hizmetten memnun kalan, bilinçli müşterilerimizin sayesinde kalitemiz bu kadar ön plana çıkmakta ve ne istediğiniz bilen kişilerin sorunlarına kalıcı çözümler sunmaktayız. Siemens marka eski veya yeni model tüm beyaz eşya, klima ve kombi ürünleriniz günün hangi saatinde arıza yaparsa yapsın bizleri aramanız halinde gezici ekiplerimiz en kısa sürede adresinize gelerek sorunu yerinde görerek çözüm sunmaktadır. Aynı gün içinde arıza, bakım, tamir ve onarım işleriniz için elimizden gelen çabayı göstererek sorunu çözmeye ve mağduriyetinizi giderme yönünde uğraş vermekteyiz.

Donanımlı araçlarımız, bilgi ve birikim sahibi teknik servis elemanlarımız tarafından işlem yapılan eski, yeni tüm eşyalarınız tam bir yıl Üsküdar Siemens servisi garantisi altına alınarak aynı arıza yeniden tekrar ettiğinde hiçbir parça ve işçilik masrafı talep edilmeden sorun çözülmektedir. Yaptığı işin daima arkasında duran, müşterilerini iyi tanıyan ve verdiği hizmet, değişen parça ve işçilik konusuna titiz davranan firmamız sizlerin güven ve memnuniyetine layık olmaya çalışmaktadır. Amacımız günün her saatinde ben şimdi kimi arayayım kaygısını ortadan kaldırmak ve 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet alacağınız doğru, güvenilir ve kaliteli hizmetin değişmez adresi olmayı başarmaktır. Maltepe Siemens servisi olarak sektördeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek özel servis bünyemizde sizlere daha kaliteli ve verimli hizmet vermenin yollarını geliştirmeye özen gösteriyoruz. Sizlerin memnuniyeti bizlerden alacağınız hizmetin kalitesinin artması demektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum