iletisim_formu Banner

Pendik Arçelik Servisi

Pendik Arçelik Servisi

    Günümüz modern dünyasında ısınma ve sıcak su ihtiyacının bir arada daha modern şekilde karşılanabilmesine olanak sağlayacak kombi cihazları bulunuyor. Özellikle daha çevreci ve daha kaliteli yakıt olan doğalgaz kullanımının artması ile popüler hale gelen kombi cihaz teknolojisinde Arçelik dünya lideri konumunda yer alıyor.   Arçelik kombi cihazları ileri teknolojileri ile her zaman en […]

08 Mayıs 2014 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

 

 

Günümüz modern dünyasında ısınma ve sıcak su ihtiyacının bir arada daha modern şekilde karşılanabilmesine olanak sağlayacak kombi cihazları bulunuyor. Özellikle daha çevreci ve daha kaliteli yakıt olan doğalgaz kullanımının artması ile popüler hale gelen kombi cihaz teknolojisinde Arçelik dünya lideri konumunda yer alıyor.

 

Arçelik kombi cihazları ileri teknolojileri ile her zaman en üst düzeyde performans ve verimlilik alınabilmesine olanak sağlıyor. Bu nedenle de yaygın bir şekilde kullanılıyor. Pendik Arçelik Servisi hizmetlerimiz kapsamında Arçelik markalı kombi cihazlarında karşılaşılabilecek her tür arızaya ilişkin olarak modern çözümler en kısa süreler içerisinde üretilerek, kombi cihazının yeniden ilk günkü performansında çalışması sağlanabiliyor.

 

Bu noktada Arçelik markalı kombi cihazlarında en sık karşılaştığımız arızalardan birisi olan cihazın patlamalı yanması sorunu için hemen Bağlarbaşı Arçelik Servisi hizmetlerimize başvurarak, profesyonel servis hizmeti almanız gerekiyor.

 

Daha sonra en kısa süre içerisinde evinize gelen teknik personelimiz, cihaz yanmak üzere iken birkaç saniye geç yandığı takdirde kombi cihazı içerisinde gaz birikmesi olur bu nedenle şiddetli bir yanma olacağından gaz ve çakmak ayarlarının kontrolü yapılmaktadır. Bu işlemden sonra ise düzenli olarak kombi cihazının yıllık bakımının periyodik olarak aksatılmadan yapılması gerekmektedir.

 

Böylece her zaman en üst seviyede performans ve verimlilik alınabilmektedir. Ayrıca daha uzun ömürlü bir kullanım imkanın elde edilebilmesi bu konuda titiz olunması ile daha kolay elde edilebilir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum