iletisim_formu Banner

SAMSUN GALAXY S5 ÖZELLİKLERİ

SAMSUN GALAXY S5 ÖZELLİKLERİ

Teknoloji piyasasında her geçen gün yerini sağlama alan Samsung markası sürekli çıkardığı telefonlarla kullanıcıların hafızalarında yer etmeyi başarmıştır. Son çıkarmış olduğu telefon Samsung s5 fiyatı ile de insanlardan olumlu yorumlar almayı başarmıştır. Fiyat konusunda site üzerinden gerekli incelemeyi sağlayabilirsiniz. Bu sayede mağazaların yapmış oldukları indirim ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olmanız mümkündür. Telefonun özelliklerine […]

03 Mart 2016 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Teknoloji piyasasında her geçen gün yerini sağlama alan Samsung markası sürekli çıkardığı telefonlarla kullanıcıların hafızalarında yer etmeyi başarmıştır. Son çıkarmış olduğu telefon Samsung s5 fiyatı ile de insanlardan olumlu yorumlar almayı başarmıştır. Fiyat konusunda site üzerinden gerekli incelemeyi sağlayabilirsiniz. Bu sayede mağazaların yapmış oldukları indirim ve kampanyalar hakkında da bilgi sahibi olmanız mümkündür.

Telefonun özelliklerine bakıldığında genişletilebilir hafıza, DLNA, MHL, Wi-fi, GPS, 4G gibi teknik özelliklerle karşılaşmanız mümkündür. Bunun yanı sıra dört çekirdekli bir işlemciye sahip olduğu ve 16 GB depolama hafızası ile karşımıza çıkmaktadır. Üstün özelliklere sahip olan samsung s5 fiyatı ile de kullanıcıların yüzünü güldürmeyi başarmıştır. 16 GB depolama hafızasına sahip olan bu cep telefonu üstün çözünürlüğe sahip bir ekran ile karşımıza çıkmaktadır. Telefonun içinde bulunan kamera özellikleri de güzel anlarınızı ölümsüz hale getirmenize yardımcı olmaktadır. Özellikle 4K video çekimine sahip olan telefon insanların hayran kalmasını sağlamıştır.

Kalite ve özellikleri bakımından her insanın beğenisi kazanmayı başarmış olan samsung s5 fiyatı ile de göz doldurmaktadır. Uygun bir fiyat avantajına sahip olan cep telefonu her insanın bütçesine uygun bir fiyatla karşımıza çıkmaktadır. İnsanların alım gücüne hitap eden cep telefonunu seçtiğiniz ve güvendiğiniz bir mağazadan almanız mümkündür. Ürünleri satın alırken garantili olduğuna dikkat etmenizde de fayda vardır. http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/samsung-galaxy/s5-16gb-p161576787/ linkini tıklayarak ayrıntılı inceleme sağlamanız mümkündür.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum