iletisim_formu Banner

Sony Vaio: Estetik ve Güçlü

Sony Vaio: Estetik ve Güçlü

Sony Vaio serisi, gayet özel bir seridir, normal laptoplar ile karıştırmayın. Sony, tasarım ve estetik bakımından Apple firmasının Macbook serisi ile baş edebilen tek firmadır. İnanın abartmıyoruz, diğer markaların laptopları kapalı kutulara benzerken, Sony Vaio laptoplar bir inci kabuğunu andırır. Jilet kadar ince ve enerji dolu görünürler. Fark edilmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken bir Sony […]

06 Mayıs 2015 Çarşamba - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Sony Vaio serisi, gayet özel bir seridir, normal laptoplar ile karıştırmayın. Sony, tasarım ve estetik bakımından Apple firmasının Macbook serisi ile baş edebilen tek firmadır. İnanın abartmıyoruz, diğer markaların laptopları kapalı kutulara benzerken, Sony Vaio laptoplar bir inci kabuğunu andırır. Jilet kadar ince ve enerji dolu görünürler. Fark edilmek istiyorsanız, tek yapmanız gereken bir Sony Vaio modelini ortaya çıkarmaktır. Bakışların üzerinizde toplanacağını garanti ederiz. Kapağını açtığınızda ise, muhteşem kalitede bir ekran ile karşılaşırsınız. Piyasadaki en kaliteli ekranlar Sony Vaio serisi laptoplarda bulunur ve bu konuda rakibi de yoktur.

 

Bu inceliklerine rağmen, oldukça sıkı bir donanıma sahiptirler; yavaş çalışan bir Sony Vaio modeli yoktur. Bütün Vaio serisi laptoplar, özel olarak optimize edilir ve en yüksek performansları verirler. Bu nedenle, batarya ömrü konusunda da rakip tanımazlar. Değişik tasarım ve STAMINA gibi özel yazılımların sayesinde, 10 saati aşkın pil ömürlerine sahip olurlar. Yani, neredeyse bir tablet PC kadar uzun süre dayanabilirler. Üst düzey modeller, inceliklerine rağmen tatmin edici bir oyun performansı da sergilerler. Üstün havalandırma sistemleri ile de, hiçbir zaman “el yakan” sıcaklığa ulaşmazlar. Değişik bir tecrübedir Sony Vaio serisi ve dediğimiz gibi normal laptoplar ile karıştırılmaması gerekir. Bütçenize uygun birbirinden kaliteli Sony Vaio modellerini http://www.bilio.com/laptop-c3100/sony/ adresinden satın alabilir, Sony ayrıcalığına hemen sahip olabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum