iletisim_formu Banner

SONY Z2 AKILLI TELEFON

SONY Z2 AKILLI TELEFON

Teknoloji harikası olarak birçok model, marka ve özelliklerin birleşimden oluşan farklı tasarımlar ile piyasada yer alan akıllı telefonlar hayatımızda büyük önem taşıyan cihazlardır. Gelişen teknoloji ile her geçen gün piyasada farklı ürünler yer alsa da Sony z2 üstün özellikleri ve suya dayanıklı oluşu ile en çok tercih edilen akıllı telefon modelleri arasında yer almaktadır. Bir […]

03 Mart 2016 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Teknoloji harikası olarak birçok model, marka ve özelliklerin birleşimden oluşan farklı tasarımlar ile piyasada yer alan akıllı telefonlar hayatımızda büyük önem taşıyan cihazlardır. Gelişen teknoloji ile her geçen gün piyasada farklı ürünler yer alsa da Sony z2 üstün özellikleri ve suya dayanıklı oluşu ile en çok tercih edilen akıllı telefon modelleri arasında yer almaktadır. Bir telefondan daha fazlasına sahip olacağınız akıllı telefonlar hayatınızın her alanında büyük fayda sağlayacak olan yenilikleri de beraberinde getirmiştir.

Günümüzde her insanın sahip olmak isteyeceği birçok özelliği içinde bulabileceğiniz Sony model akıllı telefonlar cam tasarımları ile de mükemmel bir görünüm sunmaktadır. Sony z2 akıllı telefon 16 GB dâhili belleği, 4 çekirdekli işlemcisi, 3 GB Ram, 5. 2 ekran boyutu, 1080×1920 pixel ekran çözünürlüğü ve 20. 7 MP kamerası ile mükemmel bir fotoğraf deneyimi yaşamanızı sağlar. Bellek kapasitesi ve kamerası ile bir telefondan daha fazlasına sahip olabileceğiniz suya dayanıklı model teknolojiye farklı bir bakış açısı getirmiştir.

Akıllı telefon modelleri arasında tasarımı ile ilgi çekici bir model olan Sony z2 ihtiyacınız olan her türlü uygulamaya kolayca ulaşabileceğiniz üstün pil kapasitesine sahip bir cihazdır. Hızına, tasarımına ve özelliklerine hayran kalacağınız bu akıllı telefona kolayca http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/sony-xperia/z2-p170517213/ sitesinden araştırıp, karşılaştırıp ve uygun fiyatlara taksit seçenekleri ile satın alabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum