iletisim_formu Banner

su kaçağı tespiti ve tamiri

su kaçağı tespiti ve tamiri

Su kaçağı tespiti ve tamiri ile tüm detaylar hızlıca araştırılacaktır. Vana kontrolü, bina içine gelen temiz su hattı veya atık su sistemlerini gerekirse içten veya radyo frekans dalgaları ile dıştan analizini yaparak ne durumda oldukları çok zaman geçmeden hemen anlayabilmekteyiz. Su kaçağı bulma ve tamiri en alakalı ve işe yarar teşhisleri ortaya koyarak kaliteli işçilik […]

03 Temmuz 2015 Cuma - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Su kaçağı tespiti ve tamiri ile tüm detaylar hızlıca araştırılacaktır. Vana kontrolü, bina içine gelen temiz su hattı veya atık su sistemlerini gerekirse içten veya radyo frekans dalgaları ile dıştan analizini yaparak ne durumda oldukları çok zaman geçmeden hemen anlayabilmekteyiz.

Su kaçağı bulma ve tamiri en alakalı ve işe yarar teşhisleri ortaya koyarak kaliteli işçilik üretmektedir. Duvarlarınıza baktığınızda bazen sarımtırak bir renk içerisinde yer aldığını görebilirsiniz. Buna küf, kabarma ve alçı yüzeyleri, duvardaki renkli bölmelerin pul pul dökülmelerini de eklerseniz arka planda sizi bekleyen bir kaçak ihtimali olabilir. Bu bazen çatı katına yakın şekilde daireniz varsa aşırı yağmurlu havalarda oradaki suyun sızması ve beton içinden geçerek alt katlara kadar ulaşması anlamına gelecektir. Eğer yüksek beton kirişleri arasından yol alırsa alt katlara da ulaşması imkânsız değildir. Bazen ise beton arkasındaki bazı borular patlar ve oradaki sızıntı eğer güçlü şekilde su sesi çıkartıyorsa hemen fark edilir. Tam tersi olursa beton suyu iyice doyana kadar o şekilde içten çürümeler devam edecektir. Ekiplerimiz herhangi bir sert yüzeye termal kamerayı tutmaları ile arkasında tesisat yoksa eğer bu ıslaklığın nereden kaynaklandığını bulmaktadır. Nemi takip etmek gerçekten cihazlarımızla her zaman hasarlı boruyu bulmamızı sağlamaktadır.

Su kaçağı tespiti ve tamiri işlemlerinde başarılı şekilde eğitim sürecini tamamen bitirmiş, çok sayıda pratik çalışmalarda bulunmuş ilkeli ve deneyimli çalışanlara sahiptir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum