iletisim_formu Banner

Telefon Numarası Sorgulama

Telefon Numarası Sorgulama

  Milyonlarca telefon abonesi olan ülkemizde bir kişinin birden fazla numarası olabiliyor. Önceki yıllara oranla daha ekonomik hale dönüşen iletişim masrafları kişilerin daha fazla kullanım yapmasını neden oluyor. Bu sayede kişinin hem ev telefonu varken hem de cep telefonu edinmesini sağlıyor. Her evde tüm bireylerin kendine özel birer cep telefonu ve cep numarası bulunuyor. Bu […]

07 Ağustos 2015 Cuma - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

 

Milyonlarca telefon abonesi olan ülkemizde bir kişinin birden fazla numarası olabiliyor. Önceki yıllara oranla daha ekonomik hale dönüşen iletişim masrafları kişilerin daha fazla kullanım yapmasını neden oluyor. Bu sayede kişinin hem ev telefonu varken hem de cep telefonu edinmesini sağlıyor. Her evde tüm bireylerin kendine özel birer cep telefonu ve cep numarası bulunuyor. Bu denli yaygınlaşan iletişim araçları sadece sesli görüşmeye değil, aynı zamanda cihazlar üzerinden internet kullanımına sosyal ağlarda paylaşım yapmaya yardımcı oluyor.

Kişiler arası iletişimin büyük bir kısmını kapsayan sosyal ağlar dışında tabi ki sesli görüşme bir başka. Kişinin hattı üzerinden birini aramak istediğinde numarasını bilmesi şart. Bilinmeyen numaralar için ise telefon numarası sorgulama sistemleri yardımcı oluyor. Son derece faydalı olan bu sistemlerin bazıları ücretli olurken bazıları ücretsiz olarak hizmet veriyor. Telefon numarası sorgulama işleminde kişinin isim ve soyadı gibi bilgilerinin bilinmesi gerekiyor. Bu sayede aranılan kişinin cep veya sabit hat numarasını öğrenmek mümkün. Bu şekilde sorgulama dışında birde arayan numaranın kime ait olduğunu sorgulama sistemi bulunuyor. Cevapsız aramalarda veya sizi rahatsız eden bir numaranın kime ait olduğunu kolaylıkla telefon numarası sorgulama sisteminden öğrenebilirsiniz. Bu bilgilere erişmek için tüm numara sorgulama sistemleri ortak bir data kullandığı için her nerden sorgularsanız sorgulayın aynı veriye ulaşırsınız. Önemli olan kişinin numara ve isim bilgisini gizlememiş olmasıdır. Son derece hızlı çalışan bu sistemlerde kişi eğer bilgilerini saklamış ise o kişinin telefon numarasına erişmeniz olanaksızdır.

Telefon numarası sorgulama işlemi 7 gün 24 saat yapılabilen bir işlemdir. Sizde merak ettiğiniz kişinin numara ve isim bilgisine bu sayede ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece telefonunuz veya internet bağlantınız üzerinden telefon numarası sorgulama işlemi başlatmak olacaktır.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum