iletisim_formu Banner

Telefon Takip Amaçlı Ebeveyn Kontrol Yazılımları

Telefon Takip Amaçlı Ebeveyn Kontrol Yazılımları

Telefon dinleme programı, farklı amaçlarla kullanılabilir. Personel izleme amacıyla kullanılması günümüzde gereklilik haline gelmiştir. Çalışanların telefonla yaptığı görüşmeler, şirketinize ait bilgilerin dışarı çıkıp çıkmadığının kontrolü, işverenle yapılan sözleşmenin yerine getirilip getirilmediğinin takibi, çalışma saatlerinin ne kadarının iş dışı konularda harcandığı gibi konularda personelin verimli çalışmasını sağlamak ve gerekli uyarıları işine son verilmeden önce yapabilmek adına […]

24 Kasım 2015 Salı - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Telefon dinleme programı, farklı amaçlarla kullanılabilir. Personel izleme amacıyla kullanılması günümüzde gereklilik haline gelmiştir. Çalışanların telefonla yaptığı görüşmeler, şirketinize ait bilgilerin dışarı çıkıp çıkmadığının kontrolü, işverenle yapılan sözleşmenin yerine getirilip getirilmediğinin takibi, çalışma saatlerinin ne kadarının iş dışı konularda harcandığı gibi konularda personelin verimli çalışmasını sağlamak ve gerekli uyarıları işine son verilmeden önce yapabilmek adına takip programları kullanılmaktadır. Pek çok şirket, yasal olarak bu takipleri yapmaktadır.

Bu takip programlarıyla birlikte, takip edilen telefondan yapılan görüşmeler, görüşmelerin süresi ve mail adresleri üzerinden yazılan mesajlaşmalar görülebilmektedir. Mspy bu yazılımlar içerisinde en güvenilir olanıdır ve kolay kullanıma sahip kontrol paneli sayesinde diğer yazılımların önüne geçmektedir.

Çalışanlarınız şirket dışına veya şehir dışına çıktığında, ulaşamadığınız veya nerede olduğunu merak etmeniz durumunda flexispy sizin yardımınıza koşacaktır. Gps üzerinden konum belirleme özelliğiyle kullanıcı panelinden anında çalışanınızın konumuna erişebilirsiniz. Konuma ister harita üzerinden, isterseniz koordinatlarını alarak erişebilirsiniz.

Flexispy, dünyada en çok kullanılan telefon takip programlarından biri olup, çok sayıda kullanışlı özelliklere sahiptir. Bu yazılımı, lisans süresi boyunca sınırsız cihaz değiştirme özelliğiyle farklı kullanıcılar için aynı özellikleri kullanabilirsiniz. Siz de bu ayrıcalıkları yaşamak ve 7/24 arayabileceğiniz destek hattımızdan yararlanmak istiyorsanız Android, Iphone, Symbian ve Blackberry telefonlarla uyumlu olarak çalışabilen bu yazılımı yüklemeniz kullanmanız yeterlidir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum