iletisim_formu Banner

YENİ NESİL BİLGİSAYAR MODELLERİ

YENİ NESİL BİLGİSAYAR MODELLERİ

Gelişmiş yeni teknoloji itibariyle her türlü ürün bu gelişmişlikten nasibini almıştır. Masaüstü olarak kullandığımız bilgisayarlar da bu ürünlerden biridir. Yıllardır ev ve iş yerlerinin olmazsa olmazı olarak görülen masaüstü bilgisayarlar yepyeni teknolojik aletlerin gelişmesine karşın halen daha tercih edilmektedir. Özellikle Apple, Exper, Dell, Casper, Asus, Toshiba, HP ve Lenovo gibi markalar en başta tercih edilen […]

03 Aralık 2015 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Gelişmiş yeni teknoloji itibariyle her türlü ürün bu gelişmişlikten nasibini almıştır. Masaüstü olarak kullandığımız bilgisayarlar da bu ürünlerden biridir. Yıllardır ev ve iş yerlerinin olmazsa olmazı olarak görülen masaüstü bilgisayarlar yepyeni teknolojik aletlerin gelişmesine karşın halen daha tercih edilmektedir. Özellikle Apple, Exper, Dell, Casper, Asus, Toshiba, HP ve Lenovo gibi markalar en başta tercih edilen markalardır. Dente, Wyse, Cbox, MSI, Merlion, Technopc ve Quadro gibi markalar da bu konuda tercih edilen ve kaliteli ürünler üreten markalardan bazılarıdır.

Masaüstü olarak belirtilen bilgisayar modellerinin tercihini yaparken monitör, işlemci türü, ekran kartı, işlemci saat hızı, harddisk türü, bellek türü, harddisk kapasitesi ve bellek boyutu gibi özelliklerine de değinmeniz gerekir. Bu gibi sistemlerde kasanın içerisinde yer alan bileşenlerde satın alırken herhangi bir değişiklik yapılamadığından dolayı özellikleri son derece iyi bir şekilde incelenmelidir. İhtiyacınıza uygun olan ve beklentilerinizi karşılayan bir masaüstü bilgisayar modeli tercih etmeniz gerekir.

Günümüz dünyasında daha az yer tutan kasalar ya da dokunmatik monitörler gibi teknolojiler ile daha esnek olan kullanım olanağı ve çok daha pratik konumlandırma mümkün hale gelmektedir. Masaüstü bilgisayarları her türlü marka ve özelliklerde www.bilio.com/masaustu-bilgisayar-c33083/ web adresinde görebilirsiniz. Bu adres kapsamında farklı ürünler için belirlenmiş olan fiyatları bulma imkanınız da bulunmaktadır. Ayrıca fiyat karşılaştırması da yapabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum