iletisim_formu Banner

Yurt dışındaki en popüler balayı yerleri

Yurt dışındaki en popüler balayı yerleri

Gelinle damat hazırlanan düğün organizasyonunda hem duygusal, hem de fiziksel olarak çok yorulurlar. Kendilerini yenilemek için balayı tatil planları yapar ve farklı mekânlarda hoş bir tatil ile bu tatlı telaşların olduğu dönemi atlatmış olabilirler. Bu alanda yurt dışında balayı yerleri seçenekleri arasında popüler pek çok mekân bulunmaktadır. En iyi mekânlar arasında yer alan Maldivler, Hint […]

03 Mart 2016 Perşembe - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Gelinle damat hazırlanan düğün organizasyonunda hem duygusal, hem de fiziksel olarak çok yorulurlar. Kendilerini yenilemek için balayı tatil planları yapar ve farklı mekânlarda hoş bir tatil ile bu tatlı telaşların olduğu dönemi atlatmış olabilirler. Bu alanda yurt dışında balayı yerleri seçenekleri arasında popüler pek çok mekân bulunmaktadır. En iyi mekânlar arasında yer alan Maldivler, Hint okyanusun kenarında yer alan adalar kümesidir. Tropikal bir cennet olarak anılan bu yerde beyaz kumlu plajlar bulunmakta ve berrak denizleri ile mükemmel manzaralar oluşturmaktadır.

Maldivlerden sonra dünyanın en gözde adaları arasında yer alan Seyşeller de tercihler arasında yer alıyor. Doğa hayranları çitlerin en çok sevecekleri mekânlardan biri de Tayland olmaktadır. Tropikal iklimi ve mükemmel doğası ile tercih edilebilecek balayı yerleri arasında yer alıyor. Çok uzaklara gitmek istemiyorsanız bir Yunan adası olan Santorini adası tercih edebilirsiniz. Günbatımını seyredebileceğiniz en mükemmel alanlardan biri olan bu yer volkanik patlamalarla meydana gelmiştir. Kuzey okyanusta yer alan bu alanda Havai’de dünyanın gözde mekânları arasında yer almaktadır.

Özellikle Paris, Roma ve Venedik gibi merkezlerde balayı çiftleri tatil yapmayı tercih etmektedir. Bu gibi seçenekleri inceleyebileceğiniz bir adres olan http://dugunmevsimi.com/balayi-otelleri linkini takip ederek balayınız için mükemmel seçimleri yapabilirsiniz. Sayfalar içerisinde oteller hakkında kısa bilgiler bulabilir ve çok daha sağlıklı kararlar verebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum