iletisim_formu Banner

Zenfone 2: En Düşük Fiyatlı Akıllı Telefon

Zenfone 2: En Düşük Fiyatlı Akıllı Telefon

Asus, Zenfone 2 modelinden dünya çağında 30 milyon adet satmayı planlıyor. Şu ana dek elde ettiği başarıya baktığımızda, bu son derece makul bir tahmin gibi duruyor. Cep telefonu piyasasına hızlı bir giriş yapan firma, düşük fiyatlara yüksek performans sunabildiğinden oldukça popüler olmuş durumda. Zenfone 2 de bu tanımlamaya aynen uyuyor; düşük fiyatına rağmen yüksek performans […]

06 Mayıs 2015 Çarşamba - 0 kez okunmuş
Facebook 0 Twitter 0

Asus, Zenfone 2 modelinden dünya çağında 30 milyon adet satmayı planlıyor. Şu ana dek elde ettiği başarıya baktığımızda, bu son derece makul bir tahmin gibi duruyor. Cep telefonu piyasasına hızlı bir giriş yapan firma, düşük fiyatlara yüksek performans sunabildiğinden oldukça popüler olmuş durumda. Zenfone 2 de bu tanımlamaya aynen uyuyor; düşük fiyatına rağmen yüksek performans sunuyor. Telefon birden fazla model içeriyor ve değişik klasmanlara hitap ediyor. Giriş modeli olan ZE500CL, 5 inç 720p ekran, Intel Atom Z2560 çipset, çift çekirdekli 1.6GHz işlemci ve 2GB RAM kullanıyor. Orta klasmanda yer alan ZE550ML, ekran boyutunu 5.5 inçe, işlemci hızını ise 1.8 Ghz’e çıkartıyor, RAM miktarı ise aynı. Üst klasmana giren ZE551ML ise 5.5 inç ekran, 2.3 Ghz hızında Atom Z3560 işlemci ve 4GB RAM barındırıyor. Doğal olarak, fiyatları klasmana göre değişiyor ancak hepsi de, piyasadaki rakiplerinden daha düşük fiyatlara satılıyorlar.

Zenfone 2, ayrıca çift-SIM desteği barındırıyor ve 3.000 mAh’lık bir batarya kullanıyor. Bataryanın Hızlı Şarj özelliği var, yani 40 dakikada %60 oranında şarj olabiliyor. Zenfone 2 boyutları biraz büyük, ancak kullanım bakımından olumsuz bir etki doğurmuyor. Ancak, ne yazık ki telefonun bataryası kullanıcı tarafından değiştirilemiyor, uzun vadede batarya için ekstra para ödemeyi zorunlu hale getiriyor. Yine de, bu kadar düşük bir fiyata satın alabileceğiniz en iyi akıllı telefon halen Zenfone 2. Piyasadaki tüm Zenfone 2 modellerini http://www.bilio.com/cep-telefonu-c3277/asus/zenfone-2-ze551ml-32gb-p204654096/ adresinden inceleyebilir ve hemen bugün bir tane satın alabilirsiniz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu sitedeki tariflerin izinsiz kopyalanması yasaktır.
iPortal Kodlayan: Özer Gül
Adana masaj salonu medyum